Bílá kuchyň do tvaru U

Bílá kuchyň do tvaru U

Bílá kuchyň do tvaru U

bílá lesklá kuchyň Bílá kuchyň do tvaru U

Další ukázka realizace zakázkové kuchyně ve tvaru U a to v bílém a černém lesku s pracovní deskou v dekou F275 Beton. Tato kuchyň ve tvaru U se vyznačuje vysokou praktičností, protože zákazník má vždy vše po ruce, výborně přístupné. Kuchyňská linka vyniká obrovským množstvím úložného prostoru a přesto nepůsobí hmotně. Doplňky a příslušenství kuchyně zvoleno v provedení nerez. Granitový dřez a baterie v barvě pracovní desky. Designové nerezové rámečky horních dvířek. Celkově je kuchyň pojata velmi moderně a nadčasově. Nerezové provedení je také velmi vhodné pro snadnou údržbu. Veškeré vestavné spotřebiče značky Electrolux.

 

 

Bílá kuchyň do tvaru U

 

Toužíte také po nové bílé kuchyni do tvaru U v kombinaci se dřevo-dekorem nebo jiném interiérovém nábytku na míru?  Zašlete nám poptávku a my Vám ZDARMA a nezávazně vytvoříme grafický návrh na kuchyň nebo jakýkoliv interiérový nábytek včetně cenového rozpočtu. kontakt

Nebo nás kontaktujte a domluvíme si schůzku na našem interiérovém studiu, kde připravíme nabídku ušitou na míru přímo Vám. Ukážeme Vám různá možná řešení nejen kuchyní, ale také vest. skříně a postele, nebo třeba obývací či dětský pokoj. Společně si projdeme veškerou naši širokou nabídku materiálů a dekorů, ukážeme Vám možnosti šuplíků a výsuvů, pracovních desek, drátěných programů, ale i dalšího vybavení a příslušenství. Nabízíme také zkvalitní značkové dřezy a baterie a vestavné i volně stojící spotřebiče za skvělé ceny.

Projdeme si společně celý grafický návrh a zkonzultujeme s  Vámi veškeré možnosti jeho řešení. Samozřejmostí je i kompletní cenová kalkulace vč. dopravy a montáže našimi odbornými montéry.

 

Srovnejte si naši kvalitu a cenu s konkurencí

Srovnejte naši kvalitu a cenu s konkurencí. Pokud nám doložíte výhodnější cenovou kalkulaci u jakéhokoli konkurenčního kuchyňského nebo interiérového studia, dorovnáme cenu a jako bonus Vám dáme ještě 5% slevu !

Navštivte nás i Vy přímo v centru Zlína! Můžete se stavit bez objednání, ale je možné, že budete muset počkat než obsloužíme zákazníky. Pokud chcete šetřit Váš čas, rezervujte si termín předem.kontakt