Černá zelená lesklá kuchyň

Černá zelená lesklá kuchyň

Černá zelená lesklá kuchyň 

Černá zelená lesklá kuchyň

U této zakázky jsme stáli před jasným zadáním od zákazníka. Vytvořit pěknou moderní kuchyň do relativně malého prostoru nového nájemního bytu. Zvolili jsme proto variantu kuchyně do tvaru U s barem a jídelním stolem, který by byl zároveň vzhledově součástí kuchyňského koutu. Společně s klientem jsme vybrali provedení dvířek v černém vysokém lesku na spodní skříňky a zelený- limetkový lesk na dvířka horní. Samozřejmostí je vest. myčka nádobí a chladnička. Vhodně jsme zakomponovali i mikrovlnnou troubu do horních skříněk, aby nezavazela na pracovní desce. Veškeré spotřebiče jsou značky Electrolux. Zákazník dotvořil kuchyň doplňky laděnými do zelené barvy.

 

Černá zelená lesklá kuchyň   

Toužíte také po nové černé / zelené lesklé kuchyni nebo jiném interiérovém nábytku na míru?  Zašlete nám poptávku a my Vám ZDARMA a nezávazně vytvoříme grafický návrh na kuchyň nebo jakýkoliv interiérový nábytek včetně cenového rozpočtu.kontakt

Nebo nás kontaktujte a domluvíme si schůzku na našem interiérovém studiu, kde připravíme nabídku ušitou na míru přímo Vám. Ukážeme Vám různá možná řešení nejen kuchyní, ale také vest. skříně a postele, nebo třeba obývací či dětský pokoj. Společně si projdeme veškerou naši širokou nabídku materiálů a dekorů, ukážeme Vám možnosti šuplíků a výsuvů, pracovních desek, drátěných programů, ale i dalšího vybavení a příslušenství. Nabízíme také zkvalitní značkové dřezy a baterie a vestavné i volně stojící spotřebiče za skvělé ceny.

Projdeme si společně celý grafický návrh a zkonzultujeme s  Vámi veškeré možnosti jeho řešení. Samozřejmostí je i kompletní cenová kalkulace vč. dopravy a montáže našimi odbornými montéry.

 

Srovnejte si naši kvalitu a cenu s konkurencí

Srovnejte naši kvalitu a cenu s konkurencí. Pokud nám doložíte výhodnější cenovou kalkulaci u jakéhokoli konkurenčního kuchyňského nebo interiérového studia, dorovnáme cenu a jako bonus Vám dáme ještě 5% slevu !

Navštivte nás i Vy přímo v centru Zlína! Můžete se stavit bez objednání, ale je možné, že budete muset počkat než obsloužíme zákazníky. Pokud chcete šetřit Váš čas, rezervujte si termín předem.kontakt