Koupelnový nábytek Zlín

Koupelnový nábytek Zlín

Koupelnový nábytek Zlín

Koupelnový nábytek Zlín – děláme nejen kuchyně a vestavěné skříně na míru, ale také jakýkoli jiný zakázkový nábytek do interiéru. Zde jsme řešili nábytek do koupelny a navazující nábytek do předsíně. Zákazník požadoval moderní vzhled a precizní provedení. A to se povedlo. Materiál na dvířka byl použit lesklý akryl v nezvyklém a nadčasovém dekoru od výrobce Senosan. Veškeré hrany jsou lepené speciálním polyuretanovým lepidlem, které odolává vodě. To zajišťuje bezproblémové fungování po dlouhou dobu. Ve stejném stylu byly dodělány i skříňky s věšáky a odkládacím prostorem do předsíně.

 

Koupelnový nábytek Zlín  

 

Toužíte také po nové rovné kuchyni s potiskem nebo jiném interiérovém nábytku na míru?  Zašlete nám poptávku a my Vám ZDARMA a nezávazně vytvoříme grafický návrh na kuchyň nebo jakýkoliv interiérový nábytek včetně cenového rozpočtu.kontakt

Nebo nás kontaktujte a domluvíme si schůzku na našem interiérovém studiu, kde připravíme nabídku ušitou na míru přímo Vám. Ukážeme Vám různá možná řešení nejen kuchyní, ale také vest. skříně a postele, nebo třeba obývací či dětský pokoj. Společně si projdeme veškerou naši širokou nabídku materiálů a dekorů, ukážeme Vám možnosti šuplíků a výsuvů, pracovních desek, drátěných programů, ale i dalšího vybavení a příslušenství. Nabízíme také zkvalitní značkové dřezy a baterie a vestavné i volně stojící spotřebiče za skvělé ceny.

Projdeme si společně celý grafický návrh a zkonzultujeme s  Vámi veškeré možnosti jeho řešení. Samozřejmostí je i kompletní cenová kalkulace vč. dopravy a montáže našimi odbornými montéry.

 

Srovnejte si naši kvalitu a cenu s konkurencí

Srovnejte naši kvalitu a cenu s konkurencí. Pokud nám doložíte výhodnější cenovou kalkulaci u jakéhokoli konkurenčního kuchyňského nebo interiérového studia, dorovnáme cenu a jako bonus Vám dáme ještě 5% slevu !

Navštivte nás i Vy přímo v centru Zlína! Můžete se stavit bez objednání, ale je možné, že budete muset počkat než obsloužíme zákazníky. Pokud chcete šetřit Váš čas, rezervujte si termín předem.kontakt