Kuchyň Zlín bílá

Kuchyň Zlín bílá

Kuchyň Zlín bílá 

Kuchyň Zlín bílá

Další ukázka realizace kuchyně v bílém lesku Kuchyň Zlín bílá. V této realizaci se jasně ukazuje, že praktická kuchyň Vašich snů může být krásná, elegantní a přitom dostupná. Horní skříňky (výklopy Blum Aventos HF ) jsou zde pouze na jedné straně a kuchyň tak působí vzdušně a lehce. Komínový odsavač šířky 90cm zaručuje dostatečné odvětrání celého prostoru obývacího pokoje i kuchyňského koutu. Veškeré spodní skříňky jsou výsuvné šuplíky Hettich ArciTech s brzdou, případně drátěné programy. Velmi pěkná je pracovní deska Egger  v černém dekoru imitujícím skálu. Tato lesklá kuchyň Zlín bílá disponuje velkým množstvím úložného prostoru a dostatečně velkou pracovní plochou. Do potravinové skříně jsme umístili praktické vniřní úložné boxy. Naším hlavním cílem bylo vytvořit praktickou dostupnou kuchyň v moderním luxusním stylu do moderního nového rodinného domu nebo bytu.

kuchyň bílá ZLín kuchyň Zlín bílá lesk dostupná kuchyň boxy

Kuchyň Zlín bílá 

Toužíte také po dostupné nové kuchyni v bílé barvě nebo jiném interiérovém nábytku na míru?  Zašlete nám poptávku a my Vám ZDARMA a nezávazně vytvoříme grafický návrh na kuchyň nebo jakýkoliv interiérový nábytek včetně cenového rozpočtu.kontakt

Nebo nás kontaktujte a domluvíme si schůzku na našem interiérovém studiu, kde připravíme nabídku ušitou na míru přímo Vám. Ukážeme Vám různá možná řešení nejen kuchyní, ale také vest. skříně a postele, nebo třeba obývací či dětský pokoj. Společně si projdeme veškerou naši širokou nabídku materiálů a dekorů, ukážeme Vám možnosti šuplíků a výsuvů, pracovních desek, drátěných programů, ale i dalšího vybavení a příslušenství. Nabízíme také zkvalitní značkové dřezy a baterie a vestavné i volně stojící spotřebiče za skvělé ceny.

Projdeme si společně celý grafický návrh a zkonzultujeme s  Vámi veškeré možnosti jeho řešení. Samozřejmostí je i kompletní cenová kalkulace vč. dopravy a montáže našimi odbornými montéry.

 

Srovnejte si naši kvalitu a cenu s konkurencí

Srovnejte naši kvalitu a cenu s konkurencí. Pokud nám doložíte výhodnější cenovou kalkulaci u jakéhokoli konkurenčního kuchyňského nebo interiérového studia, dorovnáme cenu a jako bonus Vám dáme ještě 5% slevu !

Navštivte nás i Vy přímo v centru Zlína! Můžete se stavit bez objednání, ale je možné, že budete muset počkat než obsloužíme zákazníky. Pokud chcete šetřit Váš čas, rezervujte si termín předem.kontakt