kuchyně

Dopřejte si i Vy kuchyň na míru a kontaktujte naše designové studio ve Zlíně na třídě Tomáše Bati 56 kontakt a nechte si zhotovit grafický návrh a nezávaznou cenovou kalkulaci - samozřejmě ZDARMA. Máme nejširší nabídku materiálů a dekorů, velký výběr veškerého kování a drátěných programů, dřezů a baterií, osvětlení, doplňků a spotřebičů. Vše za příznivé ceny .

Dvířka a korpusy skříněk vyrábíme z 18, 19 a 25mm síly materiálů vč. vnitřních polic, takže se Vám nemůže stát, že by se police prohnula apod…samozřejmostí jsou hrany z ABS nebo 3D hrany. Navíc nejširší nabídka barev a dekorů uspokojí každého zákazníka.Vyrábíme zakázkový nábytek ve všech dekorech firem Egger,Kronospan,Fundermax,DDL,Senosan a dalších.

Nemusíte se omezovat jen na zlomek nejprodávanějších dekorů, jako u většiny konkurence.

AKCE !!! - LEPENÍ PUR LEPIDLEM ZA CENU KLASICKÉHO LEPIDLA !!! - už se nemůže stát, že se Vám odlepí hrana na skříňce nebo dvířku ! akce trvá minimálně do konce roku 2020.

Kuchyně i pro Vás

Veškerý nábytek na míru vyrábí naše firma a montují naši montéři. U nás nemáte žádné příplatky za nestandardní nábytek – atypické rozměry.Vše je na míru a dle potřeb Vaší dispozice.

Dvířka a korpusy skříněk vyrábíme z 18, 19 a 25 mm síly materiálů atd... samozřejmostí jsou hrany z ABS nebo 3D hrany. Navíc nejširší nabídka barev a dekorů uspokojí každého zákazníka.Vyrábíme zakázkový nábytek ve všech dekorech firem Egger,Kronospan,Fundermax,DDL,Senosan a dalších.

Nemusíte se omezovat jen na zlomek nejprodávanějších dekorů, jako u většiny konkurence.

Dopřejte si i Vy kuchyň na míru a kontaktujte naše designové studio ve Zlíně na třídě Tomáše Bati 56 a nechte si zhotovit grafický návrh a nezávaznou cenovou kalkulaci - samozřejmě ZDARMA.

Pojezdy šuplíků používáme Hettich – ArciTech. Jedná se o nejnovější
generaci výsuvů s hladkým, lehkým tichým chodem a tlumením.
• Panty na dvířkách od firmy Blum s integrovaným tlumením (odpadá další
vrtání do skříně z důvodu dodatečného tlumení)
• Výklopný systém Blum – Aventos – nejkvalitnější výklopné systémy, více
variant otevírání výklopných skříní, vše s tlumením.

Obě firmy Blum i Hettich vynikají nejvyšší kvalitou, zpracováním, spolehlivostí a dlouhou životností. Blum i Hettich poskytují doživotní záruku na veškeré kování.

Na vest.skříně používáme kování Salu – Český výrobce nábytkového kování, ALU rámečků a úchytových profilů – případně Mline,Hettich.