Luxusní moderní interiér

Luxusní moderní interiér

Luxusní moderní interiér

Luxusní moderní interiér realizovaný ve Zlíně. Krásná ukázka povedeného propojení kuchyně, obývacího prostoru a vchodu. Dominantním materiálem je tmavě šedý hluboký mat v kombinaci Dubu Halifax a bílého a černého akrylového zrcadlového lesku. Propojením nádherného dekoru dřeva a šedého matu vzniká neobvykle luxusní, avšak příjemný pocit spojení s přírodou. Dominantou kuchyně je prosvícená nika a zajímavě řešený barový pult. U ostatního nábytku je to určitě originální stěna/knihovna v obývacím prostoru. Decentní a elegantní řešení vchodu nádherně propojuje kuchyň a obývací prostor.

Luxusní moderní interiér Luxusní moderní interiér 2 Luxusní moderní interiér tv stěna Luxusní moderní interiér knihovna

Luxusní moderní interiér

 

Toužíte také po novém luxusním moderním interiéru nebo jiném interiérovém nábytku na míru?  Zašlete nám poptávku a my Vám ZDARMA a nezávazně vytvoříme grafický návrh na kuchyň nebo jakýkoliv interiérový nábytek včetně cenového rozpočtu.kontakt

Nebo nás kontaktujte a domluvíme si schůzku na našem interiérovém studiu, kde připravíme nabídku ušitou na míru přímo Vám. Ukážeme Vám různá možná řešení nejen kuchyní, ale také vest. skříně a postele, nebo třeba obývací či dětský pokoj. Společně si projdeme veškerou naši širokou nabídku materiálů a dekorů, ukážeme Vám možnosti šuplíků a výsuvů, pracovních desek, drátěných programů, ale i dalšího vybavení a příslušenství. Nabízíme také zkvalitní značkové dřezy a baterie a vestavné i volně stojící spotřebiče za skvělé ceny.

Projdeme si společně celý grafický návrh a zkonzultujeme s  Vámi veškeré možnosti jeho řešení. Samozřejmostí je i kompletní cenová kalkulace vč. dopravy a montáže našimi odbornými montéry.

 

Srovnejte si naši kvalitu a cenu s konkurencí

Srovnejte naši kvalitu a cenu s konkurencí. Pokud nám doložíte výhodnější cenovou kalkulaci u jakéhokoli konkurenčního kuchyňského nebo interiérového studia, dorovnáme cenu a jako bonus Vám dáme ještě 5% slevu !

Navštivte nás i Vy přímo v centru Zlína! Můžete se stavit bez objednání, ale je možné, že budete muset počkat než obsloužíme zákazníky. Pokud chcete šetřit Váš čas, rezervujte si termín předem.kontakt