Moderní kuchyň bílá lesk + švestka

Moderní kuchyň bílá lesk + švestka

Moderní kuchyň bílá lesk + švestka

Ukázka realizace moderní kuchyně v bílém lesku s dekorem švestky – moderní kuchyň v atypickém prostoru. Velmi příjemné, moderní a přitom poměrně minimalistické řešení celé kuchyně se velmi pěkně doplňuje s designem celého rodinného domu. Především celý obývací pokoj s kuchyňským koutem. Všechny použité materiály a dekory jsou v krásných přírodních odstínech. Dominantním na této kuchyni je jednoznačně spojení přírodního dekoru švestky a bílého lesku v kombinaci s olivovou výmalbou. Použité materiály od rakouské firmy Egger . Zádový obkladový panel opět v přírodním dekoru nádherně doplňuje a zároveň spojuje celou kuchyňskou linku. Pěkně a vkusně je zde řešen barový pult, který není nijak masivní a přesto je poměrně dominantním prvkem. Barevnou a designovou pospolitost jsme dodrželi samozřejmě i u jídelního stolu, který je také v barvě švestky a na luxusní podnoži.

 

Moderní kuchyň bílá lesk + švestka 

Toužíte také po bílé lesklé kuchyni s příjemným přírodním dekorem dřeva švestka nebo jiném interiérovém nábytku na míru?  Zašlete nám poptávku a my Vám ZDARMA a nezávazně vytvoříme grafický návrh na kuchyň nebo jakýkoliv interiérový nábytek včetně cenového rozpočtu.kontakt

Nebo nás kontaktujte a domluvíme si schůzku na našem interiérovém studiu, kde připravíme nabídku ušitou na míru přímo Vám. Ukážeme Vám různá možná řešení nejen kuchyní, ale také vest. skříně a postele, nebo třeba obývací či dětský pokoj. Společně si projdeme veškerou naši širokou nabídku materiálů a dekorů, ukážeme Vám možnosti šuplíků a výsuvů, pracovních desek, drátěných programů, ale i dalšího vybavení a příslušenství. Nabízíme také zkvalitní značkové dřezy a baterie a vestavné i volně stojící spotřebiče za skvělé ceny.

Projdeme si společně celý grafický návrh a zkonzultujeme s  Vámi veškeré možnosti jeho řešení. Samozřejmostí je i kompletní cenová kalkulace vč. dopravy a montáže našimi odbornými montéry.

 

Srovnejte si naši kvalitu a cenu s konkurencí

Srovnejte naši kvalitu a cenu s konkurencí. Pokud nám doložíte výhodnější cenovou kalkulaci u jakéhokoli konkurenčního kuchyňského nebo interiérového studia, dorovnáme cenu a jako bonus Vám dáme ještě 5% slevu !

Navštivte nás i Vy přímo v centru Zlína! Můžete se stavit bez objednání, ale je možné, že budete muset počkat než obsloužíme zákazníky. Pokud chcete šetřit Váš čas, rezervujte si termín předem.kontakt