Moderní kuchyň lesk 

Moderní kuchyň lesk 

Moderní kuchyň lesk 

Další ukázka realizace – moderní kuchyň lesk, v akrylovém provedení dvířek a dekoru zimní bílá ve Zlíně. Velmi jednoduché, moderní a minimalistické řešení celé kuchyně se velmi pěkně doplňuje s designem celého rodinného domu. Všechny použité materiály a dekory jsou v krásných přírodních odstínech. Dominantním na této kuchyni je použití světlejšího dřevodekoru Egger na orámování vysokých skříní a ostrůvku ve stejném provedení jako je pracovní deska. Elegantní designové nerezové úchytové profily jsou také dalším minimalistickým prvkem této moderní lesklé kuchyně.  Vše pak uzavírá a pěkně doplňuje obkladová deska na stěnu v dekoru beton světlý. Horní skříňky jsou osazeny praktickým systémem výklopů Blum HF.

Moderní kuchyň lesk 2154 Moderní kuchyň lesk 4564694 Moderní kuchyň lesk 25144

 

Moderní kuchyň lesk  

Toužíte také po nové lesklé kuchyni v bílé barvě nebo jiném interiérovém nábytku na míru?  Zašlete nám poptávku a my Vám ZDARMA a nezávazně vytvoříme grafický návrh na kuchyň nebo jakýkoliv interiérový nábytek včetně cenového rozpočtu.kontakt

Nebo nás kontaktujte a domluvíme si schůzku na našem interiérovém studiu, kde připravíme nabídku ušitou na míru přímo Vám. Ukážeme Vám různá možná řešení nejen kuchyní, ale také vest. skříně a postele, nebo třeba obývací či dětský pokoj. Společně si projdeme veškerou naši širokou nabídku materiálů a dekorů, ukážeme Vám možnosti šuplíků a výsuvů, pracovních desek, drátěných programů, ale i dalšího vybavení a příslušenství. Nabízíme také zkvalitní značkové dřezy a baterie a vestavné i volně stojící spotřebiče za skvělé ceny.

Projdeme si společně celý grafický návrh a zkonzultujeme s  Vámi veškeré možnosti jeho řešení. Samozřejmostí je i kompletní cenová kalkulace vč. dopravy a montáže našimi odbornými montéry.

 

Srovnejte si naši kvalitu a cenu s konkurencí

Srovnejte naši kvalitu a cenu s konkurencí. Pokud nám doložíte výhodnější cenovou kalkulaci u jakéhokoli konkurenčního kuchyňského nebo interiérového studia, dorovnáme cenu a jako bonus Vám dáme ještě 5% slevu !

Navštivte nás i Vy přímo v centru Zlína! Můžete se stavit bez objednání, ale je možné, že budete muset počkat než obsloužíme zákazníky. Pokud chcete šetřit Váš čas, rezervujte si termín předem.kontakt