Vest. skříň lesk + zrcadlo

Vest. skříň lesk + zrcadlo

Vest. skříň lesk + zrcadlo

 

Vest. skříň lesk + zrcadlo – Maximální využití velmi malého prostoru a sladění černého lesklého lamina a zrcadla. U této skříně byly použité nerezové profily, lesklé černé lamino a na obou dveřích zrcadlo, které celý prostor krásně opticky ještě zvětšilo. Barevně jsme sladili korpus skříně a zrcadlo s ostatním nábytkem v bytě. Veškerý plošný materiál od výrobce EGGER. Vestavěná skříň je samozřejmě osazena kvalitním kováním s dojezdovou brzdou, takže klidný a tichý chod dveří je zajištěn.

 

Vest. skříň lesk + zrcadlo

 

Toužíte také po nové vestavěné skříňi v lesku se zrcadlem nebo jiném interiérovém nábytku na míru?  Zašlete nám poptávku a my Vám ZDARMA a nezávazně vytvoříme grafický návrh na kuchyň nebo jakýkoliv interiérový nábytek včetně cenového rozpočtu.kontakt

Nebo nás kontaktujte a domluvíme si schůzku na našem interiérovém studiu, kde připravíme nabídku ušitou na míru přímo Vám. Ukážeme Vám různá možná řešení nejen kuchyní, ale také vest. skříně a postele, nebo třeba obývací či dětský pokoj. Společně si projdeme veškerou naši širokou nabídku materiálů a dekorů, ukážeme Vám možnosti šuplíků a výsuvů, pracovních desek, drátěných programů, ale i dalšího vybavení a příslušenství. Nabízíme také zkvalitní značkové dřezy a baterie a vestavné i volně stojící spotřebiče za skvělé ceny.

Projdeme si společně celý grafický návrh a zkonzultujeme s  Vámi veškeré možnosti jeho řešení. Samozřejmostí je i kompletní cenová kalkulace vč. dopravy a montáže našimi odbornými montéry.

 

Srovnejte si naši kvalitu a cenu s konkurencí

Srovnejte naši kvalitu a cenu s konkurencí. Pokud nám doložíte výhodnější cenovou kalkulaci u jakéhokoli konkurenčního kuchyňského nebo interiérového studia, dorovnáme cenu a jako bonus Vám dáme ještě 5% slevu !

Navštivte nás i Vy přímo v centru Zlína! Můžete se stavit bez objednání, ale je možné, že budete muset počkat než obsloužíme zákazníky. Pokud chcete šetřit Váš čas, rezervujte si termín předem.kontakt