Vestavěná černá skříň Zlín

Vestavěná černá skříň Zlín

Vestavěná černá skříň Zlín

Vestavěná černá skříň Zlín – Ukázka velmi vkusné kombinace vestavěné skříně a postele. U této skříně byly použité profily s černým nástřikem, lesklé černé lamino a kouřové zrcadlo. Barevně jsme sladili korpus skříně a dekor postele v provedení Dub Bardolino přírodní h1145 st10 od várobce EGGER. Vestavěná skříň je samozřejmě osazena kvalitním kováním s dojezdovou brzdou, takže klidný a tichý chod dveří je zajištěn. Na zakázku čalouněné čelo postele pěkně doplňuje sestavu a podtrhuje zvolený nadčasový styl. Speciální designová postelová podnož v imitaci nerezu je také dělaná na zakázku.

 

 

Vestavěná černá skříň Zlín  

 

Toužíte také po nové rovné kuchyni s potiskem nebo jiném interiérovém nábytku na míru?  Zašlete nám poptávku a my Vám ZDARMA a nezávazně vytvoříme grafický návrh na kuchyň nebo jakýkoliv interiérový nábytek včetně cenového rozpočtu.kontakt

Nebo nás kontaktujte a domluvíme si schůzku na našem interiérovém studiu, kde připravíme nabídku ušitou na míru přímo Vám. Ukážeme Vám různá možná řešení nejen kuchyní, ale také vest. skříně a postele, nebo třeba obývací či dětský pokoj. Společně si projdeme veškerou naši širokou nabídku materiálů a dekorů, ukážeme Vám možnosti šuplíků a výsuvů, pracovních desek, drátěných programů, ale i dalšího vybavení a příslušenství. Nabízíme také zkvalitní značkové dřezy a baterie a vestavné i volně stojící spotřebiče za skvělé ceny.

Projdeme si společně celý grafický návrh a zkonzultujeme s  Vámi veškeré možnosti jeho řešení. Samozřejmostí je i kompletní cenová kalkulace vč. dopravy a montáže našimi odbornými montéry.

 

Srovnejte si naši kvalitu a cenu s konkurencí

Srovnejte naši kvalitu a cenu s konkurencí. Pokud nám doložíte výhodnější cenovou kalkulaci u jakéhokoli konkurenčního kuchyňského nebo interiérového studia, dorovnáme cenu a jako bonus Vám dáme ještě 5% slevu !

Navštivte nás i Vy přímo v centru Zlína! Můžete se stavit bez objednání, ale je možné, že budete muset počkat než obsloužíme zákazníky. Pokud chcete šetřit Váš čas, rezervujte si termín předem.kontakt